Pracownicy DIR

Siedziba

Pracownik

telefon / e-mail

Wrocław

 

dr inż. Urszula Solińska -Marek

Dyrektor Biura Izby

 

u.solinska@izbarolnicza.pl

Rafał Dyjur       

Z-ca Dyrektora Biura Izby

510-190-777

r.dyjur@izbarolnicza.pl

Magdalena Chanaj-Młynarczyk

księgowość

509-664-112

ksiegowosc@izbarolnicza.pl

 

Paulina Walczyk

sekretariat

 

 

sekretariat@izbarolnicza.pl

Jadwiga Garbacz

 

508-087-729

j.garbacz@izbarolnicza.pl


Joanna Maciejewska

BT Wrocław

509-664-068

j.maciejewska@izbarolnicza.pl

Kazimierz Jurkiewicz

odrolnienia

508-087-723

k.jurkiewicz@izbarolnicza.pl

Anna Pętalska-Nispoń

szkody łowieckie

509-663-957

a.petalska@izbarolnicza.pl

Aleksandra Fałat

 kadry

509-663-932

a.falat@izbarolnicza.pl

Legnica

Zenon Grakowicz

502-277-426

z.grakowicz@izbarolnicza.pl

Milicz

Stanisław Kuśnierz

508-987-730

kusnierzstanislaw@o2.pl 

Jelenia Góra

Władysław Majkowski

508-087-736

w.majkowski@izbarolnicza.pl

Rafał Dyjur

510-190-777

r.dyjur@izbarolnicza.pl

Ząbkowice Śląskie

Elżbieta Sobótko

508-087-731

e.sobotko@izbarolnicza.pl

Strzelin/Oława

Kazimierz Dobrowolski

509-663-924

k.dobrowolski@izbarolnicza.pl

Głogów

Irena Bednarek

508-087-734

i.bednarek@izbarolnicza.pl

Kamienna Góra

Rafał Dyjur

510-190-777

r.dyjur@izbarolnicza.pl

Kłodzko Katarzyna Zwardoń

509-663-920

klodzko@izbarolnicza.pl

 

Adresy biur DIR

Dolnośląska Izba Rolnicza

ul. Wiejska 29, 52-411 Wrocław
tel. (+48) 71 339-98-26; 508-087-735
faks (+48) 71 339-98-90
www.izbarolnicza.pl, e-mail: sekretariat@izbarolnicza.pl

Jelenia Góra

ul. Morcinka 33; 58-500 Jelenia Góra,
tel/faks 75 767- 63 -73; 75 752 -38 -54
e-mail: jeleniagora@izbarolnicza.pl 

Legnica
ul. Okrzei 12; 59-220 Legnica
tel./faks 76 862-43-22
e-mail: legnica@izbarolnicza.pl 

Ząbkowice Śląskie

ul. Daleka 19; 57-200 Ząbkowice Śląskie
tel./faks 74 810-07-52
e-mail: zabkowice@izbarolnicza.pl 

Milicz
ul. Armii Krajowej 2; 56-300 Milicz
tel. 508-087-730 
e-mail: kusnierzstanislaw@o2.pl

Głogów

ul. Sikorskiego 21; 67-200 Głogów,
tel./faks 76 727-25-92
e-mail: glogow@izbarolicza.pl 

Strzelin - poniedziałek, wtorek, piatek

ul. Ząbkowicka 11 w Urzędzie Miasta i Gminy; 57-100 Strzelin
tel. 071 392 19 71 wew.136
e-mail: k.dobrowolski@izbarolnicza.pl

Oława - środa, czwartek od 9.00 do 13.00

ul. 3 Maja 1; 55-200 Oława

tel. 509-663-924

e-mail: k.dobrowolski@izbarolnicza.pl

Kłodzko

ul. Okrzei 6; 57-300 Kłodzko
tel./faks 074 867-14-50
e-mail: klodzko@izbarolnicza.pl

Ubocze k. Gryfowa

Ubocze 300, 59-620 Gryfów Śląski 
tel./faks 75 752-57-52

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies 2011 © Dolnośląska Izba Rolnicza